Наушники-вкладыши Audio-Technica ATH-CKS1000 | SOLID BASS (Japan Import)
  • доставка з м. Вишневе
  • номер: 3100
Стан: Новий
Тип підключення: Дротові
Опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Type: Dynamic
Driver Diameter: 13 mm
Frequency Response: 5 - 26,000 Hz
Maximum Input Power: 100 mW
Sensitivity: 106 dB/mW
Impedance: 16 ohms
Weight: 12 g
Cable: 0.4 m (1.3'), Y-type
Connector: 3.5 mm (1/8") mini-stereo, gold-plated
Type (Microphone): Condenser
Sensitivity (Microphone): -40dB (0dB = 1V/Pa, 1kHz)
Frequency Response (Microphone): 100 - 10,000 Hz